Apie mus

Sveikata ne viskas, bet be sveikatos nėra nieko. – Sokratas.

Klinikos tikslas

Užtikrinti teikiamų priminių sveikatos priežiūros paslaugų kokybę, kuri atitiktų kiekvieno besikreipiančio į mus paciento lūkesčius ir poreikius.

UAB ŽVĖRYNO KLINIKA – nemokamos* šeimos medicinos centras įsikūręs nuo 2003 metų ir toliau sėkmingai vykdantis veiklą. Mūsų profesionalūs gydytojai ir paslaugus personalas visada pasiruošęs pasirūpinti Jūsų sveikata. Mums svarbu savo kasdieniu darbu gerinti, išgydyti ar bent palaikyti Jūsų sveikatos rodiklius aukščiausiame įmanomame lygmenyje.

Esame moderni ir patikima sveikatos priežiūros įstaiga, teikianti saugias, kokybiškas ir pacientų poreikius atitinkančias ambulatorines sveikatos priežiūros paslaugas. Taip pat nuolat stengiamės gerinti paslaugų kokybę ir jų prieinamumą.

* Klinika yra sudariusi sutartį su Vilniaus teritorine ligonių kasa, todėl teikiamos pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugos yra kompensuojamos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšų ir draustiems pacientams yra nemokamos (kaip ir valstybinėse poliklinikose).